24 Temmuz 2011 Pazar

Birisi Kalbimi Kırdı. Bende Odama Kapandım ...Kendime Laptop Kılıfı Yaptım....Evet bazen kırgınlıklardan kızgınlıklardan kurtulmanın en kolay yolu yeni bir şey üretmek ve dolayısıyla tek başına kalmak..Bir şeyler üretirken hala kendi kendine kavga etmek.Aynen böyle bir günde bende odama kapandım.Gözüm bilgisayarıma takıldı.
Yazık şunada bir kılıf dikemedim dedim.Hemen kumaşlarımın yanına gittim.Eski kot pantolonlar var .Valla 20 tane var herhalde.Atamadığım gibi birde kardeşimde eski kotlarını bana veriyor abla sen bir şeyler yaparsın diye neyse.Kılıf dikicem ama astar falan uğraşamam şimdi çünkü çok sinirliyim.Hemen kotun arkasını kestim bilgisayarın ölçüsünü alıp biraz payla kestim.Sonra 3 kenarı dikip dikilmemiş kenarı içine bastırıp cırt diktim.Evet kılıf tamam ama ben süslemesem olmaz.Bir ev hayal ettim yanında kocaman bir ağaç .Ve kumaşları kesip başladım yapıştırmaya.Yaaa bu kumaş yapıştırıcıları gerçekten mükemmel.Kurutup birde ütüyü bas.Oldu.Boşuna aplike yapmaya uğraşıyormuşum.Kotun cebide farenin evi oldu.Fareciğinde başını sokacak bir evi var artık.Biraz sakinleştim mi ne...Oh iyi geldi inanki...

11 yorum:

 1. Çok güzel olmuş, ellerine sağlık, sinirlenmek bak ne iyi gelmiş, yaramış:)Farenin cebine bayıldım:)

  YanıtlayınSil
 2. :))çok hoşsunuz ya bayıldım valla nerdeyse iyiki sinir etmişler diycem ayıp olcak:)ben de temizliğe veririm kendimi hep:)

  YanıtlayınSil
 3. Çoook ama çok güzel olmuş. Ürünü dikmek değil ama tasarlamak asıl mesele. Müthiş bir tasarım olmuş . Güle güle kullanın.

  YanıtlayınSil
 4. Ben aplike yaptığınızı düşünmüştüm. Yapıştırıcı gerçekten iyiymiş:)Farenin de evi olması ayrıca iyi olmuş...

  YanıtlayınSil
 5. çok beğendim çok güzel olmuş:)

  YanıtlayınSil
 6. ellerinize sağlık süper olmuş.kırrılmak güzel değil ama sonuç çok güzel.

  YanıtlayınSil
 7. valla ne diyelim, olumsuz duygulardan olumlu düşüncelere ne iyi olmuş, ellerinize sağlık:)) bayıldım...

  YanıtlayınSil
 8. valla hem dikiş makinem olmasını hemde laptopum olsun istedim bi an :))
  Nese canım bende masaüstü pc dikeyim bari :))
  ellerinize sağlık çok güzel olmuş..

  YanıtlayınSil
 9. Tek kelimeyle süpr olmuş, elinize sağlık!:)
  www.LensMarket.Com

  YanıtlayınSil
 10. ben buna bayıldım elimden gelse bende yapardım bende...çok becerikilisn bence

  YanıtlayınSil
 11. hayatım ben bu çalışmanı http://www.facebook.com/groups/131886653530975/ grupta paylaşmıştım herkes saldırdı vallaha dedilerki anonim yorumlara kapalı blog yorum yapmak istiyoruz bilgine :))) üye ol bence bu gruba..

  YanıtlayınSil

yorumlarınızı seviyorum