Bursa blog yazan arkadaşlarımla çikolara ile ilgili tüm sorularımızın cevabını Uzay pastahanesinde bulduk, Uzay pastahanesi şefleri bizimle tek tek ilgilendi , çok tatlımı tatlı bir gün geçirdik, üretim tesisinde bizim için hazırlanan atölye tam bir göz ziyafetiydi, çukulatalar ,makaronlar,kurabiyeler vs. enfesti .
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMDvMUxiBRM7sf-LeC3dXyqrQz1Sk2D0qWWZ1TrLThmHRsyuUanoEnUePzIGYvCskZrxOMk2nz11oDrmpYOj-9HA-olVBLT8Fj60RS4Kcpi8BDlxkM_U48P34jqHcHs_g4RY2O4XM6IhQ/s1600/20140405_130936.jpg)
Bunlarda bizim kullandığımız malzemelerin bir kısmı , görsel şölen diymi :)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEisKA2DJLDJ85Xb2G3IcVknPhOQpqiGZAKa-VuF4Hd8zYJ6k1hYklVSZw5rsYREk5zQL1EcYJQgVTuJ-f6PRXEXjYY6uwilSI1a1-PL6JbGn5fLWy0loDYyN1LGa6LHISczVq57CvSzt04/s1600/20140405_130840.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYflHSA1Z-LN0g1AR8ZkSgcVO42HRsJUDDfKFdFSgCwCffinRJiUJTGEAH3XgmjE_s1mDV1mRFDtauuAR8Ts3bigxfykL3ZpRbiM8igKiDkLeTXjkDrmo9VmaIWhjP3ZxNtC75mNpOpe4/s1600/20140405_130903.jpg)
Önce parçalanmış çukulata parçalarını benmari usulü erittik, mutlaka karıştırarak yavaş yavaş erittik ,
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5bRngJMnbb3uTAtkrS62jeyr-EOSOU6v7XW-U234TfaNTJ5_-j6ZUSAmto5eu7h-4QJC6hZZhy8j4H2yi4ItfAvWz8H2l7-GKTdMfYaiA3XFFs5nTKiaiQigc23DVWZ9swseSxYIZMiU/s1600/20140405_141314.jpg)
Daha sonra paralin ile karıştırdık ( fındık kreması gibi bir ürün )
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgZd5r4fCtzc7cDfe6as6YWK1-szkBtqpau0UyafWWUdKr-g6WgGwGna_y2grN2dgdXhyphenhyphenaVvBhK4gmFi6ND1E9Mq3hk87LcBRbn46s-yURtaxmV84tDiqW7M1Dbz8pis9Gcfre2OWDwhIk/s1600/20140405_134537.jpg)
Karışıma krep kırığı denilen bir malzeme karıştırdık ve yağlı kagıt serdiğimiz kalıba döküp buz dolabına koyduk.
Tüm bu yazıları yazarken benim canım çukulata çekti ve koca bir parçayı yedim , çukulata sen nasıl bir şeysin ya , burnuma kokusu geldi ve kendimi dolabın önünde buldum .Siz okurken ne yaparsınız bilmem ama bence yiyin ya çukulata bence bir şey yapmaz derken elim titremiş olsa da dedim bile :)))
Uzay Pastahesi zaten çok sevdiğim rokokonun bana göre en iyisini yediğim tek pastahanesin , bunuda söylemeden edemiycem.Yaz gelsin bir an önce ve bol çukulata soslu çukulatalı rokoko yiyelim , konu niye rokokoya geldi bilmiyorum ama deneyin bence , neyse ben bir parça çukulata daha yiyip bu yazıyı bitireyim yoksa durum fena , çukulata tadında mutlu geceler ....
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder
yorumlarınızı seviyorum